PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348577}

Cena odwagi

A Mighty Heart
6,8 13 873
oceny
6,8 10 1 13873
5,7 3
oceny krytyków
Cena odwagi
powrót do forum filmu Cena odwagi

Jak dla mnie bez rewelacji. Długo zbierałem się do obejrzenia tego filmu i mimo że gra w nim Angelina (zdecydowanie moja ulubienica!) to nie zrobił na mnie zbyt dużego wrażenia. Chyba tylko i wyłącznie ze względu na aspekt polityczny którego niecierpie i omijam na każdym kroku! Jestem antypolityczny a co za tym idzie ... anty do tego filmu. Obejrzałem mimochodem bez rewelacji ... 5/10

użytkownik usunięty
Adash

eh tam...Na mnie też nie zrobił specjalnego wrażenia. Myślałam, że zasnę bo już noc. Pewnie jak teraz zamknę oczy to szybko odlecę w świat snów..Ostatnie 20 min filmu, od momentu gdy dostali kasetę wciągneło mnie.Nie liczyłam na dobry film bo czytałam jej książkę i była równie nudna jak ten film. Chyba, że ktoś lubi politykę. Mnie to nawet interesuje ostatnimi czasy, ale tych nazwisk za cholerę nie zapamiętałam. Zresztą to logiczne, były bardzo obco brzmiące. Angelina zagrała dobrze, reszta do kitu. Ale filmy na faktach cenię, dam chyba 6 albo 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones