PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348577}

Cena odwagi

A Mighty Heart
6,8 13 873
oceny
6,8 10 1 13873
5,7 3
oceny krytyków
Cena odwagi
powrót do forum filmu Cena odwagi

przerażającą realnością i gorzkim uczuciem swojej Skomplikowany pod względem mnogosci negatywnych bohaterów, których znajomość jest potrzebna do zrozumienia konfliktu miedzynarodowego jak i międzyludzkiego, między bohaterami. Dobry, bardzo dobry, największymi plusami jest strona techniczna, forma reportazu, nadająca filmowi bardziej 'ludzki' charakter, ale przede wszystkim fenomenalna rola Jolie. Mój komenatrz może zabrzmieć mało obiektywnie, ponieważ od dawna jestem wielbicielką jej talentu, ale od samego początku uwodzi, promienieje, pokazuje nam swoją siłę i odwagę, a następnie nie potrafimy razem z nią nie zapłakać nad losem męża. Ostatnie sceny zbliżeń na twarz, gdy leży na łóżku, czy sceny lamentów i chwilowego załamania są niezapomniane. Zdecydowanie obejrzałam ten film na niej, nie rozczarowując się przy okazji jego formą. Co do treści nie będę się i chyba nie chcę się wypowiadać, czasem lepiej nie psuć dobrego wrażenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones