PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348577}

Cena odwagi

A Mighty Heart
6,8 13 873
oceny
6,8 10 1 13873
5,7 3
oceny krytyków
Cena odwagi
powrót do forum filmu Cena odwagi

z jeden strony temat z pierwszych stron gazet, z drugiej aktorak z pierwszych stron - tyle, że innych - gazet.
Ciekawe połączenie, no i w końcu film o tematyce politycznie najświeższej.

Dobry, choć nie powala.

8/10

numitor

A co w tym kontrowersyjnego, że znana aktorka gra w filmie dotyczącym polityki ?

ocenił(a) film na 8
pantograf

Wybacz, ale Angelina Jolie nie kojarzy mi się z polityką i problemami społecznymi.

ocenił(a) film na 8
numitor

Pamiętajmy że wdowa po dziennikażu osobiście uczestniczyła w doborze obsady, więc wybór musi być trafny.

ocenił(a) film na 7
numitor

Troszkę nie trafiłeś, bo po pierwsze to nie był jej pierwszy film o problemach społecznych, po drugie jest ambasadorem Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców i członkinią Rady Stosunków Zagranicznych.

Oczywiście Tobie nie musi się ona z niczym kojarzyć, ale nie można patrzeć na znane osoby tylko z perspektywy nędznych news'ów na WP itp.

ocenił(a) film na 8
balrog84

Wiem, wiem, wiem - ale jest też gwiazdą popkultury dla wielu, nieświadomych problemów społecznych, nastolatek.
Ja to połączenie jak najbardziej pochwalam, a nie krytykuję.

ocenił(a) film na 7
numitor

Głupoty piszesz numitor. Co w tym kontrowersyjnego? Czy aktorka która gra w takim filmie musi się interesować polityką? - nie. Albo czy aktor grający w filmie akcji ma się interesować bronią? - nie.

ocenił(a) film na 8
anma_2

A czy ja gdzieś pisze o zainteresowaniu polityką? Nie.

ocenił(a) film na 7
numitor

Tak można odczytać twojego jednego posta.

ocenił(a) film na 8
anma_2

Zupełnie niesłusznie.
Nie krytykuję tego połączenia, ba! - bardzo je chwalę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones