PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348577}

Cena odwagi

A Mighty Heart
6,8 13 872
oceny
6,8 10 1 13872
5,7 3
oceny krytyków
Cena odwagi
powrót do forum filmu Cena odwagi

Tren

ocenił(a) film na 8

Ciężki temat, z filmu realizm wylewa się litrami, świetnie gra Jolie (co moim zdaniem nie zdarza się jej tak często). Po obejrzeniu pozostaje nieznośne uczucie przygnębienia. Zdecydowanie polecam- tyle, że nie ma co spodziewać się tu zawiłej fabuły, fajerwerków itp. Ale warto!

użytkownik usunięty
ortis_birion

Dokładnie, nic dodać nic ująć. Świetny film ale raczej nie dla fanów Columbiany.

ocenił(a) film na 6
ortis_birion

Zgadzam się z wszystkim, no może prócz tego zdecydowanego polecenia:)...Bo choć mamy ważny temat, Jolie w świetnej formie (już nawet nie wspomnę o jej wyglądzie...chce się patrzeć na nią bez przerwy) to ten wylewający się litrami realizm jest dla mnie wadą filmu...jak to mówią trzeba mieć we wszystkim umiar. Będąc nafaszerowany wszelkiego rodzajem wiadomościami, dokumentami od filmu oczekuje po prostu czegoś innego. Myślę, że film na faktach można nakręcić w bardziej przystępny sposób...choć ten tutaj (sposób) jest pewno zamierzony. No cóż widocznie jestem fanem Columbiany i Cena odwagi jest dla mnie "tylko" średniakiem.

ortis_birion

Dokładnie, wszystko odwrotnie niż opisałeś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones