PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348577}

Cena odwagi

A Mighty Heart
6,8 13 872
oceny
6,8 10 1 13872
5,7 3
oceny krytyków
Cena odwagi
powrót do forum filmu Cena odwagi

znakomita rola angeliny-niestety nuda,zle zrealizowany,

ocenił(a) film na 9
yahael

czego się spodziewasz po filmie opartym na faktach sama prawdę to nie jest żadna kiczowata komedia tylko film podparty na tym czym żył świat w 2002r , zgadzam się Angie wypadła super ale w tym filmie można doszukac sie różnych emocji ja po tym filmie zainteresowałam się ogólnie problemem terroryzmu ,taki islamski terrorysta gotowy jest zabic w imię religii a nasi decydują się na budowę meczetu w polsce.. swoją droga w 2004 r zginął Polski geolog za co? za to że był polakiem , ten film pokazał poważny problem .. i nie liczy się w nim rozrywka .. i 2 nie był źle zrealizowany słowa płynące z dziennika Marianne Pearl były głównym motywem do stworzenia i filmu i nie uważam by był nudny ..każdy aktor odegrał dobrą rolę a film powinien zostac w jakis sposób nagrodzony

ocenił(a) film na 8
hollydolly911

Rola Angie jedno słowo - magiczna.

ocenił(a) film na 7
hollydolly911

Film jest kiepsko zrealizowany. Jest nudny i zniechęca, tego mu nie można odmówić. Jednak całe szczęście, że powstał. Aktorstwo Angeliny na wysokim poziomie. Temat, Angelina, Irrfan Khan, miejsce akcji, składają się na 7 u mnie.

@ hollydolly911 : Najwidoczniej nie poznałaś jeszcze tematu terroryzmu. Twoje słowa świadczą o tym. Z reszta nie, masz rację - "zainteresowałam się ogólnie". Jednak w tym przypadku "ogólnie" nie wystarczy. Odsyłam chociażby do "Torture Taxi: On the Trail of the CIA's Rendition Flights".

ocenił(a) film na 3
yahael

Zgadzam się, że nuda. Jak przeczytałem opis pomyślałem super film chce obejrzeć. Film niestety musiałem oglądać na raty bo zasypiałem. Kompletna nuda. Nic się nie dzieje. Angelina ciągnie cały film jako tako, ale rola bez rewelacji. Są momenty kiedy wypada bardzo dobrze, ale krótkie epizody, reszta taka se.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones